ZAPEWNIMY ZAPLECZE POJAZDÓW TWOJEJ FIRMIE

 
 

Outsourcing jest procesem trudnym i skomplikowanym, wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Nasza wykwalifikowana kadra jest przygotowana i ma doświadczenie w obsłudze takich procesów.

Oferta ta skierowana jest do firm z branży wynajmu i zarządzania pojazdami, firm leasingowych, wypożyczalni pojazdów, salonów samochodowych oraz firm posiadających własną flotę pojazdów.

foto outsourcing

Usługi wymiany opon oraz mycia samochodów realizowane są w naszym serwisie. W tym zakresie możemy zaoferować korzystne ceny połączone z wysoką jakością.

oferta outsourcingu

Zakres działalności obejmuje:

- odbiór pojazdów od użytkowników połączony z oględzinami zwracanych pojazdów i protokolarne określanie jego stanu (według kryteriów założonych przez Klienta), możliwe jest tworzenie dokumentacji zdjęciowej ewentualnych uszkodzeń.

- transport samochodów na terenie kraju. Teren Warszawy i okolic – na kołach  (fizyczny odbiór wraz z protokołem odbioru), teren Polski – na kołach lub z udziałem auto-lawety lub firmy transportowej wybranej przez Klienta.

- wydawanie pojazdów nowych

- wydawanie pojazdów zastępczych

- fotografowanie i umieszczanie opisów pojazdów w aplikacjach Klienta

- prezentacja pojazdów potencjalnym odbiorcom

- raportowanie

outsourcing img2 outsourcing img3

Oferujemy również dowóz i odbiór pojazdów połączony z realizacją następujących usług:

- serwis techniczny lub zlecenie koniecznych napraw wg standardów naszego Klienta (realizowany w naszym serwisie lub serwisie autoryzowanym)

- techniczne badania okresowe

- wymiana opon

- myjnia

outsourcing img1 outsourcing img2 outsourcing img3

tel. 608 376 688